facebook
×
ustroń ustroń ustroń
USTRON.COM - Online-Verzeichnis Stadt
Eigenschaft hinzufügen
in unserer Datenbank
B3 olympic

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Ustroń Fahrstuhl

  Search Results

  POLANKA POD CZANTORIĄ

  +48 503 142 312
  POLANKA POD CZANTORIĄ

  Od 2009 roku specjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm i grup szkolnych w pięknej miejscowości Ustroń. Dbamy również o najlepszy aktywny wypoczynek dla całych rodzin, a naszą ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników przebywania na świeżym powietrzu.

  Kolej Linowa CZANTORIA

  +48 33 854 35 50
  Kolej Linowa CZANTORIA

  Kolej Linowa Czantoria jest miejscem doskonale znanym polskim turystom, a także chętnie odwiedzanym przez zagranicznych gości. W związku z rosnącą rolą turystyki, sportu i rekreacji coraz więcej osób pragnie wypoczywać w aktywny sposób.

  DUŻA PALENICA - Stacja Narciarska Ustroń

  Stacja Narciarska White Park Palenica w Ustroniu to doskonale przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać darmowym SKI-BUSem. Na kompleks Stacji Narciarskiej składają się dwie trasy zjazdowe – „Duża i Mała Palenica”.

  MAŁA PALENICA Stacja Narciarska Ustroń

  Mała Palenica to łagodny, szeroki stok, idealny do nauki i doskonalenia techniki jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Doskonale przygotowany, ratrakowany, dośnieżany oraz oświetlony stok o długości 500m, na szczyt którego zawiezie nas dwuosobowy orczyk.

  PONIWIEC SPA&SKI

  +48 33 854 32 10
  PONIWIEC SPA&SKI

  Poniwiec SPA to ośrodek o niepowtarzalnym klimacie. Planując jego otwarcie, przyświecał nam cel stworzenia niecodziennego miejsca, gdzie nasi goście będą wypoczywać z dala od zgiełku, w ekologicznie czystej okolicy malowniczego Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego.