facebook
×
ustroń ustroń ustroń
USTRON.COM - Online-Verzeichnis Stadt
Eigenschaft hinzufügen
in unserer Datenbank
B3 olympic

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Ustroń Sehenswürdigkeiten

  Search Results

  POLANKA POD CZANTORIĄ

  +48 503 142 312
  POLANKA POD CZANTORIĄ

  Od 2009 roku specjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm i grup szkolnych w pięknej miejscowości Ustroń. Dbamy również o najlepszy aktywny wypoczynek dla całych rodzin, a naszą ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników przebywania na świeżym powietrzu.

  ŁOWISKO REKREACYJNE W USTRONIU

  Łowisko wędkarskie znajduje się w Ustroniu-Nierodzimiu przy trasie Skoczów - Ustroń.

  BIKE PARK PALENICA

  +48 602 582 774
  BIKE PARK PALENICA

  Bike Park Palenica to malownicze miejsce, znajdujące się w cichej i spokojnej dzielnicy Ustronia - Jaszowiec. Piękne widoki i zróżnicowane terenu sprawia, że Bike Park Palenica posiada doskonałe warunki do wypoczynku i jest najlepszym miejscem do uprawiania kolarstwa zjazdowego w Beskidzie Ślaskim i Żywieckim. Na sam szczyt Palenica, który położony jest na wysokości 672 m n.p.m., możemy się dostać w 10 minut za pomocą wyciągu krzesełkowego o długości 900 m.

  Kolej Linowa CZANTORIA

  +48 33 854 35 50
  Kolej Linowa CZANTORIA

  Kolej Linowa Czantoria jest miejscem doskonale znanym polskim turystom, a także chętnie odwiedzanym przez zagranicznych gości. W związku z rosnącą rolą turystyki, sportu i rekreacji coraz więcej osób pragnie wypoczywać w aktywny sposób.

  DUŻA PALENICA - Stacja Narciarska Ustroń

  Stacja Narciarska White Park Palenica w Ustroniu to doskonale przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać darmowym SKI-BUSem. Na kompleks Stacji Narciarskiej składają się dwie trasy zjazdowe – „Duża i Mała Palenica”.

  GÓRSKI PARK RÓWNICA

  +48 33 856 48 48
  GÓRSKI PARK RÓWNICA

  Górski Park Rozrywki położony jest u szczytu góry Równica o wysokości 885 m n.p.m w odgałęzieniu Pasma Wiślańskiego w Beskidzie Śląskim położony pomiędzy dolinami Wisły i Brennicy. Równica to góra od wielu lat owiana legendami, a starzy mieszkańcy Ustronia często nazywają ją Diablą Górą.

  LEŚNY PARK NIESPODZIANEK

  +48 33 444 60 50
  LEŚNY PARK NIESPODZIANEK

  CZYNNY CAŁY ROK -od 1 kwietnia do 31 października: w godz. od 9:00 do 18:00, -od 1 listopada do 31 marca: w godz. od 10:00 do 16:00 CZYNNE RÓWNIEŻ WE WSZYSTKIE ŚWIĘTA W ROKU

  MAŁA PALENICA Stacja Narciarska Ustroń

  Mała Palenica to łagodny, szeroki stok, idealny do nauki i doskonalenia techniki jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Doskonale przygotowany, ratrakowany, dośnieżany oraz oświetlony stok o długości 500m, na szczyt którego zawiezie nas dwuosobowy orczyk.

  PARK LINOWY NA GÓRZE RÓWNICA

  Park Linowy na szczycie góry Równica to wysokościowy tor przeszkód, który znajduje się 50 metrów przed schroniskiem górskim. Park jest czynny codziennie od godz. 10.00 do zmierzchu – ostatnie wejście na wysokość ma miejsce o godz.18.00.