facebook
×
ustroń ustroń
USTRON.COM - Online-Verzeichnis Stadt
B1 olympic
B2-diament

  Nachrichten

  • Centrum Wypoczynkowe GWAREK zaprasza mamy, siostry, przyjaciółki na Dzień Kobiet 2022. Z okazji tego święta obiekt przygotował specjalny pakiet pobytowy, w skład którego wchodzą: 2 noclegi (do wyboru) w okresie od 4 do 13 marca 2022 r.; 2 pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego ; 2 obiadokolacje - pyszne ciastko + kawę w kawiarni ; kąpiel Cesarzowej z lampką szampana ; jeden masaż relaksacyjny 30 minut ; jedno godzinne...mehr»

  • Hotel Olympic w Ustroniu zaprasza na walentynki w górach. Specjalny pakiet dla zakochanych zawiera: 2 noclegi dla dwojga w komfortowym pokoju w dniach 11 - 13 lutego 2022; dwa bogate śniadania w formie bufetu; w dniu przyjazdu obiadokolacja z regionalnych produktów; butelkę Prosecco na powitanie w pokoju; uroczystą romantyczną kolację: 4-daniowe menu degustacyjne (rekomendacja Szefa Kuchni); masaż dla dwojga - autorski masaż...mehr»

  • mehr»

  • mehr»

  • Karczma Góralska przy ul. Nadrzecznej zaprasza na Święto Baraniny. W programie imprezy: wystrzał armatni (Czesław Kanafek), wystąpienie zaproszonych gości (prof. Instytutu Zootechnika, prof. Uniwersytet Śląski) i inni na temat owczarstwa pasterstwa, i wszystko co jest powiązane z Świętem Baraniny. Ponadto występ kapel góralskich; konkurs plastyczny dla dzieci „Owca w górach”; przygotowanie kociołka Kubala...mehr»

  • Piekło Czantorii to jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce. Zawodnicy mają do dyspozycji jeden z czterech dystansów: – Przepieron 3 piekielne pętle – dł. 71 km i przewyższenie + 5800m – Pieron 2 piekielne pętle – dł. 47 km i przewyższenie + 4200m – Bestyja 1 pętla – dł. 24 km i przewyższenie + 2300m – Bestyjka 1/2 pętli – dł. 10 km i przewyższenie +1100m...mehr»

  • Uphill MTB Beskidy 2020 - Międzynarodowy cykl wyścigów w kolarstwie górskim o Puchar Euroregionu Śląsk Cieszyński- Těšínské Slezsko. Miasto Ustroń zaprasza na finałowy wyścig tegorocznego cyklu, który oprócz Równicy obejmował podjazdy na Czantorię, Ostrego i Bławatnię. Wyścig na Równicę obejmuje jazdę indywidualną na czas na dystansie 7km i przewyższeniu 496m. Więcej informacji na stronie zawodów www.uphillmtb.pl mehr»

  • Barbarian Race to cykl biegów z przeszkodami o zróżnicowanych poziomach trudności na dystansie od 6 do 13 km. Swoją wytrzymałość będzie można przetestować w 4 formatach - Barbarian Race ( bieg główny), Barbarian Arrow ( bieg sprinterski), Barbarian Race Kids ( bieg dla dzieci), Barbarian Hill ( podbieg pod skocznię). W tym sezonie uczestnicy będą walczyć o konkretne wygrane, pula samych nagród finansowych to 20.000zł!...mehr»

  • Festiwal tanga "Ustroń Tango Open Air Festival" w MDK Prażakówka a w nim prelekcje, koncerty, warsztaty i bezpłatne lekcje i tanga. Więcej o festiwalu na stronie: www.bbtango.pl mehr»

  • Impreza sylwestrowa na ustrońskim rynku rozpocznie się o godz. 22:00 koncertem zespołu Rastafajrant. Nowy Rok zostanie przywitany koncertem zespołu TABU. O północy zamiast fajerwerków na budynku Ratusza zostanie zaprezentowany mapping. mehr»

  • Wawel Truck w Ustroniu

   Już 21 i 22 grudnia na Rynku w Ustroniu (podczas Jarmarku Świątecznego) na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i...mehr»

  • Świąteczne studio Radia Zet będzie nadawało w sobotę i niedzielę 21 i 22 grudnia z ustrońskiego rynku. W programie m.in. Wawel Truck ( interaktywna ciężarówka), warsztaty artystyczne, świąteczne karaoke, świąteczna mennica, zdobienie bombek, strefa Świętego Mikołaja, konkursy, animacje, fotobudka, występy zespołów. mehr»

  • Jeden z najbardziej wymagających biegów górskich w Polsce. Bieg na trzech dystansach w masywie Czantorii - 21km, 42 km, 63 km. Program zawodów: 00:00 – 15:00 Start dystansu Przepiron 63 km 05:00 – 15:00 Start dystansu Pieron 42 km 09:00 – 15:00 Start dystansu Bestyja 21 km 15:00 Limit dla każdego dystansu 16:00 – 17:00 Ceremonia zakończenia zawodów Więcej informacji na stronie:...mehr»

  • W sobotę 14 września o godz. 9.00 na boisku sportowym w Ustroniu Nierodzimiu rozegrane zostaną Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych miasta Ustroń i gminy Brenna. mehr»

  • Na sobotę 09 listopada 2019r. przewidziany został start 30-tej edycji Biegu Legionów. Zapisy wkrótce. mehr»

  • Barbarian Race w Ustroniu to jeden z ciekawszych biegów z przeszkodami na dystansie od 6-13km, o zróżnicowanych poziomach trudności i z ponad 30 najlepszymi barbarzyńskimi przeszkodami. Bieg zostanie rozegrany w czterech formatach: Barbarian Race, Barbarian Arrow, Barbarian Race Kids, Barbarian Hill. Więcej informacji na stronie: www.barbarianrace.pl mehr»

  • Miasto Ustron zaprasza na 26-ty marszobieg na Czantorię. Start: godz.10:00, miejsce: ustroński Rynek. Dystans biegu to ok. 9,5km. Trasa biegu: Ustroń Rynek – ul. 9 Listopada – ul. Spacerowa – ul. Jelenica – pole biwakowe pod Małą Czantorią – żółty i czarny szlak turystyczny do szczytu Czantorii Wielkiej. Zapisy: www.pomiaryczasu.pl mehr»

  • W sobotę 07 września Downhill City Tour zawita do Ustronia, gdzie zawodnicy zawalczą o najszybszy czas na specjalnie przygotowanej przez nas trasie. Ta ekstremalna i widowiskowa forma kolarstwa przyciąga coraz więcej odbiorców. Uczestnicy będą rywalizować w 6 kategoriach: Kobiety, Junior, Hobby hardtail, Hobby full, Masters, Elita. Więcej informacji na stronie: www.downhillcitytour.pl mehr»

  • Wawel Truck ponownie w Ustroniu

   Już 9 i 10 lutego przy Kolei Linowej Czantoria w Ustroniu na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście...mehr»

  • Sylwester na Ustrońskim Rynku z zespołem AKURAT. Start imprezy o godz. 22:30. Wstęp bezpłatny mehr»

  • Świąteczny Konwój Radia Zet zawita na ustrońskim rynku w sobotę 22 grudnia ( w godz. 12:00 -19:00) i niedzielę 23 grudnia ( w godz. 10:00 - 17:00). W programie Wawel Truck - interaktywna ciężarówka, świąteczne karaoke, narciarska strefa Radia Zet i Tatra Mountain Resort, Magiczne Koło Fortuny z Prezentami, strefa Świętego Mikołaja, konkursy i animacje, fotobudka. mehr»

  • Ustroński Jarmark Świętojański wystartuje 08 grudnia na ustrońskim Rynku. Jarmark będzie obfitował m.in. w atrakcje dla dzieci - spotkanie z Mikołajem, ponadto pojawi się warsztatów, gdzie będzie można wykonać różnego rodzaju ozdoby świąteczne, stroiki i wspólnie przygotować niektóre świąteczne dania. Impreza rozpocznie się rozświetleniem choinki 8 grudnia i wspólne śpiewaniem kolęd.   mehr»

  • W piątek 07 grudnia Łowcy.B wystąpią w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" z najnowszym programem "Czterech Jeźdźców Apokalipsy". Start godz. 19:00. Bilety w cenie 35 zł i 40 zł. mehr»

  • Piekło Czantorii to bieg górski rozgrywany wokół masywu Małej i Wielkiej Czantorii na pętli w Ustroniu. Zawodnicy mają do wyboru jedną z trzech tras - półmaraton (jedna pętla), maraton (dwie pętle) oraz ultra maraton (trzy pętle) z przewyższeniami rzędu +/- 1700 m na pętli. Zapisy na stronie https://beskidzka160.pl/pieklo-czantorii/zapisy/ mehr»

  • Dwudziesta dziewiąta edycja biegu rozegrana zostanie na trzech dystansach - 5km, 10km i sztafeta na 100km. Sztafeta na 100 km trasie rozgrywana jest pod hasłem „100 km na 100-lecie odzyskania niepodległości”! Sztafeta licząca 5 osób ma za zadanie przebiec łącznie 40 okrążeń liczących 2,5 km, co da w sumie 100 km. Biuro zawodów, start i meta, bufet – wszystko zostało zlokalizowane w jednym miejscu, w...mehr»

  • Bike Atelier MTB Maraton to największy c ykl MTB w województwach śląskim i małopolskim. Oprócz samych zawodów na uczestników i widzów czeka miasteczko maratonowe z prezentacjami sprzętu, stoiskami sponsorów, strefa gastronomiczna i dziecięca. Wyścigi dziecięce na dystansie KIDO - rywalizacja dla dzieci w kategoriach wiekowych 7-8 lat oraz 9-11 lat godz. 10.00 – 11.00; Start maratonu – dystanse PRO, HOBBY, FAMILY o...mehr»

  • Trasa biegu na dystansie 9,5km : Ustroń Rynek – ul. 9 Listopada – ul. Spacerowa – ul. Jelenica – pole biwakowe pod Małą Czantorią – żółty i czarny szlak turystyczny do szczytu Czantorii Wielkiej. Start z ustrońskiego rynku o godz. 10:00. Zapisy na stronie www.zawody.ustron.pl lub w biurze zawodów przed biegiem.   mehr»

  • I Piknik Charytatywny Miau&Hau z Fundacją LEPSZY ŚWIAT odbędzie się w Ustroniu, przy Karczmie Góralskiej, ul. Nadrzeczna 1. W programie imprezy loteria fantowa, licytacje allegro, animacje dla dzieci, warsztaty z robotyki dla dzieci, fotobudka, porady behawiorysty i weterynarza. Wstęp wolny. mehr»

  • W sobotę 08 września będzie można zobaczyć i wystartować w najbardziej efektownym zjeździe na rowerze trasą prowadzącą przez sanatoryjną część Ustronia do Zawodzia. Zjeżdżając po pochyłym terenie w centrach miast uczestnicy Downhill City Toru pokonują liczne przeszkody takie jak skocznie, muldy, beczki, bandy, kłody i elementy infrastruktury miejskiej. Oprócz ekstremalnego wyścigu rowerowego na wszystkich czekać będzie...mehr»

  • Charytatywna Gala Disco Pol odbędzie się w ustrońskim amfiteatrze w piątek, 7 września 2018r. o godz. 17.00. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyposażenie ośrodka diagnostyczno - terapeutycznego dla dzieci. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Powiat Cieszyński, Miasto Ustroń, Gmina Goleszów. mehr»

  • Miasto Ustroń zaprasza do Amfiteatru na Wieczór z Gwiazdami, podczas którego wystąpi między innymi Ania Dąbrowska z koncertem The Best Of. Ponadto w wieczorze zaprezentują się soliści z przeglądu artystycznego MDK , Tekla Klebetnica & The Threex. Wieczór z Gwiazdami rozpocznie się o godz. 18:30. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. mehr»

  • Maraton Fitness rozpocznie się o godz. 10:00 w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia, przy ul. Sanatoryjnej 1. W programie imprezy m.in. trening obwodowy, joga, zumba, salsa, body shape, fit ball, ABS/ABT, cross fire. Wstęp bezpłatny. Zapisy na stronie marketing@uzdrowisko-ustron.pl mehr»

  • W skład Pucharu Korony Czantorii wchodzą 3 puchary: Poniwca (18.02.2018) , SRS Czantorii (25.02.2018), Czantorii (4.03.2018). Więcej informacji na stronach www.srsczantoria.pl, www.czantoria.net,www.poniwiec.pl Za sumę trzech najlepszych czasów zdobytych podczas eliminacji czekają kamery GoPro!! mehr»

  • Tournée marki Völkl odwiedzi najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce. Każdy będzie mógł się stać testerem nart tej marki. Miasteczko namiotowe Völkl przy KL Czantoria będzie pełne energii i dodatkowych atrakcji! O dobrą zabawę zadbają animatorzy, atmosferę będzie podgrzewał też DJ. Nie zabraknie konkursów i zabaw oraz obowiązkowej rozgrzewki pod okiem specjalistów. mehr»

  • Miejski Dom Kultury "Prażakówka" zaprasza na Karnawałowy Koncert Operetkowy. Zaśpiewają m.in. Emilia Zielińska, Kamil Lendzion, Mirosława Niewiadomska, Bartosz Kuczyk a zatańczy ukraińska baletnica Marina. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej MDK Prażakówka. Bilety w cenie 35 zł można już rezerwować i kupować w sekretariacie MDK. mehr»

  • W piątek 05 stycznia w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" o godz. 18:00 rozpocznie się Koncert Noworoczny w stylu wiedeńskim : "Orkiestra Salonowa Profesora Hilarego Drozda" pod kierownictwem Krzysztofa Durlowa.Wystąpią soliści: Sabina Olbrich-Szafraniec - sopran, Hubert Miśka - tenor. W programie koncertu będą utwory Frantza Lehara, Johanna Straussa, Emmericha Kalmana i innych. Wstęp: 40 zł mehr»

  • Zabawa sylwestrowa na ustrońskim rynku rozpocznie się o godz. 22:00 koncertem kapeli POLANDIA. Kolejne atrakcje wieczoru to koncert zespołu TABU oraz pokaz sztucznych ogni. mehr»

  • W dniach 09-10 grudnia do Ustronia zawita Świąteczny Konwój z Radiem Zet a wraz z nim warsztaty z ozdabiania bombek, mikołajkowe riksze, fotobudka, strefa Świętego Mikołaja, konkursy i animacje. Miejsce: Kolej Linowa Czantoria mehr»

  • Uroczyste rozświetlenie choinki na ustrońskim rynku nastąpi w sobotę 09 grudnia o godz. 17:00 Moment kulminacyjny poprzedzą liczne warsztaty artystyczne i występy muzyczne. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00. mehr»

  • W środę 06 grudnia na lodowisku przy al. Legionów odbędzie się Zabawa Mikołajkowa, która zaszczyci sam Mikołaj. W czasie trwania imprezy w godz. od 17.00 do 19.00 wejście na lodowisko dla uczestników zabawy jest bezpłatne. mehr»

  • Eliminator to bieg etapowy w ramach finałowego festiwalu Ligi Biegów Górskich Dare2B. 25 listopada 2017 na zboczach Czantorii Wielkiej przeprowadzone zostaną 4-etapowe zawody. Elimiantor składa się z czterech etapów: w pierwszym startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy, w drugim 75% początkowej liczby startujących kobiet oraz 75% początkowej liczby startujących mężczyzn – z najlepszymi czasami, w trzecim i czwartym etapie...mehr»

  • Beskidzka 160 na Raty - Piekło Czantorii jest uznawany za jeden z najbardziej wyczerpujących biegów w Polsce. Zawodnicy mają do wyboru jeden z trzech dystansów: Ultramaraton (3 pętle wokół Czantorii) ok. 63 km +/- 5600m, Maraton (2 pętle wokół Czantorii) ok. 42 km +/- 3800m oraz Półmaraton (1 pętla wokół Czantorii) ok. 21 km +/- 2200m. Więcej informacji na https://beskidzka160.pl/pieklo-czantorii/ mehr»

  • Już po raz 24. będzie można zdobyć górę Czantorię. Na ten bieg mogą zapisać się wszyscy miłośnicy beskidzkiego biegania. Start trasy z rynku w Ustroniu przez Jelenicę, polanę u Jonka i Małą Czantorię do szczytu Wielkiej Czantorii 995 m n.p.m. - długość trasy to około 9,5 km. Start z ustrońskiego rynku o godz. 10:00. Więcej informacji na www.zawody.ustron.pl mehr»

  • Bike Atelier MTB Maraton pierwszy raz zawita do Ustronia i będzie to finał sezonu. Start i meta zawodów będą zlokalizowane w parku pomiędzy amfiteatrem a brzegiem Wisły (od strony ulicy Parkowej). Sama trasa prowadzi podjazdami w kierunku Równicy, na dystansie PRO zawodnicy wjadą również do Brennej Leśnicy. mehr»

  • Miasto Ustroń zaprasza na ostatnia edycję biegu z przeszkodami Barberian Race. W sobotę 30 września zawodnicy zmierzą się w Barbarian Arrow, gdzie będą startować dwójkami i będą mieli do pokonania 150 metrowy tor z 8 specjalnie wyselekcjonowanymi przeszkodami. Natomiast w niedzielę 01 października rozpocznie się prawdziwa „Bitwa o podbój Czantorii”. Do walki staną zarówno dorośli Barbarzyńcy, jak i mali...mehr»

  • Big Silesian Band pod dyrekcją Joachima Krzyka i w towarzystwie Rudiego Schuberta zagrają koncert w sobotę 02 września w Amfiteatrze Ustrońskim o godz. 16:00. Razem wykonają największe przeboje Rudiego: „Córkę Rybaka”, „Monika dziewczyna ratownika” czy „Wars wita was”, ponadto zagrają też znane i lubiane utwory sprzed lat („Karuzela”, „Płonie stodoła”), muzykę filmową...mehr»

  • Impreza, którą zainauguruje otwarcie wioski zbójnickiej na Czantorii ma na celu przybliżenie właśnie tradycji zbójnickich. Każdy będzie mógł czynnie wziąć udział w licznych zabawach i atrakcjach. Będą animatorzy dla dzieci, smaczne trunki dla dorosłych, kuchnia zbójnicka i pyszne potrawy z grilla. Do tego dobra muzyka i leżaczki na górskiej plaży. W programie przewidziane są także rekonstrukcje napadów zbójnickich...mehr»

  • Tegoroczny Jubileuszowy Studencki Festiwal Folklorystyczny w Ustroniu będzie gościł zespoły z Irlandii, Serbii, Niemiec, Polski, Turcji i Sycylii. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 14:30 prezentacją zespołów przed Urzędem Miasta w Ustroniu. O godz 16:00 w Amfiteatrze Ustrońskim odbędzie się koncert plenerowy. mehr»

  • Urząd Miasta Ustroń zaprasza na 8. Nocny Wjazd na Równicę, który wystartuje w sobotę 26 sierpnia o godz. 21:00 Ustrońskiego Rynku. Wjazd poprzedzi pokaz motocyklów. mehr»

  • W sobotę 01 lipca w amfiteatrze ustrońskim o godz. 18:00 zagra Orkiestra Rozrywkowa KURCBEND pod kierownictwem Henryka Krótkiego (w repertuarze Abby, Orkiestry Glena Millera, Franka Sinatry, Stinga, Elvisa Presleya, The Beatles, Maryli Rodowicz, Czesława Niemena i in.) oraz Orkiestra Dęta GOLESZÓW BAND z wokalistami pod kierownictwem kapelmistrza Grzegorza Grodzkiego w repertuarze tanecznym, rozrywkowym i muzyki filmowej mehr»

  • Start biegu w niedzielę, na ustrońskim rynku o godz. 06:00. Trasa: Ustroń, Czantoria Mała i Wielka, Soszów Mały i Wielki, Stożek Mały i Wielki, Kiczory, Kubalonka, Stecówka, Przysłóp, Barania Góra, Magurka Wiślańska, Malinów, Przełęcz Salmopolska, Trzy Kopce, Orłowa, Równica, Ustroń. Opłata startowa: 50 zł (płatne przy zgłoszeniu) mehr»

  • Wielkie otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego 2017. Gwiazdami imprez organizowanych w Ustroniu będą m.in.: zespół PERFECT, kabaret NOWAKI, ANDRZEJ RYBIŃSKI oraz zespół AVOKADO. mehr»

  • Koncert zespołu Weekend będzie główną atrakcją majówki w barze Utropek. Zespół zagra 02 maja o godz. 17:00 ( wejściówka na koncert zespołu WEEKEND kosztuje 15 zł / os.- szczegóły pod nr tel. 510 077 111). mehr»

  • Dzien Otwarty Sportu odbywac się będzie na parkingu przy Alei Leginów (ul. 3 Maja). W programie imprezy m.in. trening otwarty Ustrońskiej Szkoły Narciarstwa Biegowego , trening otwarty Ustrońskiej Szkoły MTB, testy opon, nartotorlek, rolek, sprzętu Street Surfing, kiermasz sprzętu sportowego, ekspozycja nart biegowych i nartorolek klasy mistrzowskiej, pokazy serwisowania nart biegowych. pokazy serwisowania sprzętu kolarskiego. mehr»

  • Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza na IX Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich w stylu klasycznym na Nartorolkach. Impreza odbędzie się w sobotę 29 kwietnia 2017r., start godz. 12:00 Biuro Zawodów: parking przy Alei Legionów (obok stacji benzynowej CPN przy ul. 3 Maja Szczegóły imprezy na stronie www.nartki.org   mehr»

  • Ustrońska Majówka potrwa aż 5 dni. Oficjalne otwarcie nastąpi w piątek 28 kwietnia na stawie kajakowym akcją "Płyniemy Polsko", która ma zwrócić uwagę na chorobę dzieci dotkniętych autyzmem. Ponadto w sobotę 29 kwietnia na rynku ustrońskim odbędą się warsztaty z samoobrony w godz od 13:00 do 14:30, od 15:00 do 16:00 wiosenna zumba. W Ustroniu Jaszowcu od godz. 15:00 odbedzie się Festyn Wiankowy a w programie...mehr»

  • Ośrodek Wypoczynkowy "Kolejarz" w Ustroniu Jaszowcu zaprasza na Seminarium Sport i Zdrowie , które odbędzie się 28 kwietnia 2017r. o godz. 17:00. W programie spotkania m.in. diagnozowanie i leczenie kontuzji, określenie stopnia urazowości, plany treningowe, suplementacja i dietetyka w sporcie, badania wysiłkowe, konsultacje i testy. mehr»

  • Bezpłatna nauka gry w hokeja dla dzieci

   W niedzielę 26 lutego 2017r., o godz. 11:00, na ustrońskim lodowisku przy Al. Legionów 3, odbędzie się bezpłatna nauka gry w hokeja dla dzieci. Naukę gry od podstaw poprowadzą profesjonalni trenerzy i instruktorzy. Istnieje możliwość wypożyczenia dla dziecka łyżew oraz kasku (w kwocie: 3 zł za godzinę). mehr»

  • Miasto Ustroń zaprasza na prawdziwą Fiestę kubańską na ustrońskim rynku, która rozpocznie się w sobotę 25 lutego 2017r. o godz. 15:00. W programie: koncerty, nauka podstaw tańców kubańskich oraz niespodzianki. Wstęp wolny. mehr»

  • Etno-Chata "ToPolej" przy ul. Wiejskiej 22a w Goleszowie zaprasza na Karnawał z Fanfara Transylwania w niedzielę 19 lutego 2017r., który rozpocznie się o godz. 18:00. Fanfara Transylwania to znana bałkańska orkiestra dęta złożona z rodowitych cygańskich muzyków z rumuńskiej wioski Cugir z Transylwanii, krainy hrabii Drakuli. mehr»

  • 18 lutego 2017r. o godz. 20:00 w Hotel Olympic dbędzie się Ustroński Charytatywny Bal Sportu, na który serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych "Stowarzyszenie Wspólnie dla Ustronia". Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na wsparcie młodych sportowców z Ustronia. mehr»

  • W sobotę 18 lutego 2017r.o godz. 18:00 na lodowisku przy Al. Legionów 3 odbędzie się dyskoteka na lodzie, którą poprowadzi DJ DREAD. Organizatorem imprezy jest Miasto Ustroń. mehr»

  • W sobotę 18 lutego 2017r. na Czantorii - wyciąg Solisko- odbędą się zawody w narciarstwie alpejskim o puchar Stowarzyszenia Rekreacyjno - Sportowego "Czantoria". Zawody są jedną z eliminacji do dwunastej edycji Pucharu Beskidzkich Groni w narciarstwie Alpejskim. Zgłoszenia elektronicznie od 01.02.2017r. do 16.02.2017r. na email: kontakt.srsczantoria@gmail.com lub w dniu zawodów w biurze zawodów zlokalizowanym w...mehr»

  • Impreza rozpocznie się o godz. 20:00. Oprawą muzyczną zajmie się DJ Dread, Grająca Szafa ( Muzyka na żywo lata 70-te, 80-te, 90-te). Planowany jest również napad zbójników! Nowy Rok przywitany zostanie pokazem laserowym "Światło i dźwięk". mehr»

  • 29 grudnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK Prażakówka odbędzie sie Ekumeniczny Koncert Kolęd. Wystąpią: Estrada Ludowa „Czantoria” - dyrygent Danuta Zion-Ciuk, Chór Katolicki „Ave” - dyrygent Alicja Adamczyk, Ustrońskich Chór Ewangelicki - dyrygent Paweł Branc, Janusz Śliwka z gośćmi: Karoliną Kidoń, Marleną Janik i Marią Górniok – Matulą mehr»

  • Jarmark Świąteczny na ustrońskim rynku będzie można odwiedzac od 10 do 29 grudnia. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych - uroczyste rozświetlenie choinki ( 10.12.2016r.), lokalne specjały, mnóstwo warsztatów, koncertów, wspólnego śpiewania kolęd. mehr»

  • Jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce. Suma przewyższeń to ponad 5000 m! Zapisy: www.beskidzka160naraty.pl mehr»

  • Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Ustroń zapraszają na 27. Bieg Legionów, którego trasa przebiegać będzie Aleją Legionów, Bulwarami nad Wisłą, lewym brzegiem rzeki Wisły, kładką Ustroń Nierodzim, prawym brzegiem rzeki Wisły, mostem na ul. Kuźniczej, ulicą Sportową i ponownie Aleją Legionów. Bieg na dystansie 10km. mehr»

  • Downhill City Tour

   01 października wystartuje o godz. 11:00 w Ustroniu - Zawodziu impreza dla sympatyków jazdy wyczynowej na rowerze - Downhill City Tour. W trakcie samej imprezy działać będzie także miasteczko dla kibiców z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi i nie tylko - m.in. pumptrack, mini przedszkole, foodtracki, konkursy z nagrodami. mehr»